offre
home O mnie Oferta Cennik Klienci Kontakt

Biuro tłumaczeń Mot à mot oferuje najwyższej jakości tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie języka francuskiego, zarówno  dla klientów indywidualnych, jak i dla instytucji oraz przedsiębiorstw.

Oferta obejmuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności, w tym aktów stanu cywilnego, dyplomów, stron internetowych, dokumentów samochodowych, handlowych, reklamowych, tekstów medycznych, artykułów prasowych i filmów.

Specjalnością Mot à mot są tłumaczenia z zakresu prawa spółek (m.in. rejestry handlowe, statuty, umowy i wszelkie teksty prawne), księgowości i finansów oraz prawa budowlanego i prawa pracy.

Ponadto, Mot à mot wykonuje tłumaczenia przysięgłe ustne w kancelariach notarialnych oraz tłumaczenia ustne konsekutywne i szeptane podczas spotkań biznesowych, targów, szkoleń i negocjacji.

Mot à mot oferuje również profesjonalne kursy i szkolenia z języka francuskiego specjalistycznego dla firm i instytucji oraz współpracuje z doświadczonymi tłumaczami języka angielskiego i niemieckiego.